Ranieri: Nikdo z lodi neskáče

18/10/11 - "Před zápasem jsme říkali, že potřebujeme získat nějaké body. Byli jsme na dobré cestě. Teď to bolí, nemáme nic," řekl Ranieri po prohraném zápase v Catanii. Inter zde vedl 1-0. Domácí ale skóre krátce po přestávce otočili. V tabulce jsou nadále až na 17.příčce. Horší vstup do ligy zažil tým naposledy před 85 lety!

"Byli jsme kompaktní, pevní, v první půli excelentní. Pak jsme je ale nechali dvakrát z brejku udeřit. Catania bojovala, její druhý gól s námi otřásl. Ztratili jsme linku. Věděli jsme, že budou po přestávce agresivnější... V kabině jsem s chlapci mluvil, chci vědět, zda je to problém mentality, důvěry nebo formy," řekl trenér.

"Pro mladé hráče jako je Alvarez nebo Zarate není lehké přijít za tohoto stavu na trávník. Musíme zůstat v pohodě a stále pracovat. Nikdo z lodi neskáče. Nikdo není šťastný. Musíme se z toho dostat, nebude to ale přes noc. Potřebujeme zlepšit pohyb a taktiku. A také nějaké zraněné hráče zpět. Bohužel se dnes zranil další - Samuel."

Druhý gól dala Catania po přísně nařízené penaltě. Nestalo se to v této sezoně poprvé. Prezident Moratti řekl, že ze 4 pokutových kopů, které byli v úvodních šesti zápasech proti jeho týmu nařízeny, měl být pouze jeden. Jak viděl poslední penaltu Ranieri? "Nevím, jak moc velký kontakt tam byl a jak moc hráč Catanie ještě před tím padal. Jako skandální rozhodnutí bych to ale neviděl. Je těžké rychle to posoudit. V určitých momentech nemáme štěstí, ale nechoveme se jako oběti. V ty momenty si to zřejmě nezasloužíme. Na druhou stranu i pokud je rozhodčí jinak excelentní, nemůžu akceptovat jeho chybu, která nás stojí dva body."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

225x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy