Serie A 13.kolo – Souhrn

28/11/11 - V prvním zápase kola, který se hrál netradičně už v pátek, porazilo Udinese AS Řím 2:0. Zápas moc pohledný nebyl, branky vítězů v závěru vstřelili Antonio Di Natale a Mauricio Isla. O tom, že to v týmu z hlavního města moc nefunguje svědčí i fackovaná mezi Osvaldem a Lamelou, kteří si vysvětlovali některé záležitosti ze zápasu.

V 90.minutě rozhodl střídající Pablo Barrientos o výhře Catania, ta si odváží tři body za výhru 1:0 z Lecce. Novara si připsala tři důležité body za výhru nad Parmou 2:1. Zápas kola se hrál na zaplněném Stadio Olimpico v Římě, kde Lazio prohrálo s Juventusem 0:1. Zápas nabídl hodně šancí, jednu velkou nevyužil Rocchi, téměř hned z protiútoku vsítil rozhodující branku Pepe. Lazio ještě nastřelilo Hernandesem tyč, velice dobrý výkon předvedl brankař Lazia Marchetti. Neapol potvrdila, že se jí moc v Serii A nedaří,v Bergamu byla ráda za remízu 1:1.

V nedělních zápasech porazilo Palermo Fiorentinu 2:0 a stejně jako Udinese doma po šesti zápasech neztratilo ani bod. Cesena doma díky dvěma gólům Mutua porazila Janov, Kucka nastoupil až v 67.minutě. Cagliari remizovalo s Bolognou 1:1, Inter veze tři body, gól Castaignose rozhodl o výhře v Sieně.

AC Milán rozhodl o výhře v prvním poločase, Chievo bylo rádo, že dostalo jen čtyři branky. Zlatan Ibrahimović zaznamenal stou branku v Serii A, pak přidal ještě jednu.

Novara Calcio - Parma FC 2:1

Branky: 70. Raffaele Rubino, 78. Marco Rigoni - 29. Matteo Centurioni (vl.)

27.11. 20:45

Branky: 8. Thiago Silva, 16. Zlatan Ibrahimović, 33. Alexandre Pato, 44. Zlatan Ibrahimović (pen.)

Příští kolo hostí Inter Udinese Calcio, to nastoupilo proti Římu v této sestavě: Samir Handanovič, Mehdi Benatia, Danilo, Maurizio Domizzi (16. Damiano Ferronetti), Dušan Basta, Mauricio Isla, Giampiero Pinzi, Kwadwo Asamoah, Pablo Armero, Almen Abdi (68. Diego Fabbrini), Antonio Di Natale (88. Giovanni Pasquale).