Milito v januári neodíde, Viviano jednotkou?

07/12/11 - Agent Diega Milita vylúčil možnosť prestupu jeho klienta v januári. Argentínčan bol v poslednej dobe spájaný s prestupom do týmu Paris Saint-Germain. "Diego neodíde, pretože sa chce vrátiť do svojej formy spred dvoch rokov. Úmysel zmeny klubu počas januárového mercata neprichádza do úvahy," povedal Argentínčanov agent Fernando Hidalgo.

"Keď sa Diegovi nebude dariť počas sezóny, až potom môžme premýšľať nad inými možnosťami, ale nie skôr ako v lete," dodał Hidalgo.

Ako vyplýva z najnovšej správy z Talianska, Inter Miláno sa rozhodol vyriešiť post brankára na nasledujúcu sezónu. Média na Apeninskomo polostrove tvrdia, že Inter si bude chcieť udržať talianského brankára Emiliana Viviana.

Viviana, ktorý sa vážne zranil pred sezónou, teraz spoločne vlastní Janov a Inter Miláno. Tak sa zdá, že sa klub majstrov sveta bude usilovať o odkúpenie druhej polovice karty. Vlastne, bývalý brankár Bologne sa má v budúcnosti stať brankárom číslo jedna modročiernych a jeho zástupcom Francesco Bardo. Všetko by sa malo zrealizovať až po prestupe Césara, pretože v klube nie je miesto pre dvoch klasových brankárov.

Otázkou zostáva, čo s Castellazzim? 36-ročnému Talianovi vyprší zmluva na konci sezóny a má na výber, odchod z klubu, alebo sa musí uspokojiť s rolou tretieho brankára.

Autor: Peter Hreha

Zdroj: Football Italia/fcinternews.it

248x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy