Cúper: Inter byl lepší než AC

Emre

14/05/03 - "Bylo to velmi vyrovnané utkání. Neviděl jsem, že by AC mělo převahu," nechal se po nešťastném zápase slyšet kouč Interu. "Myslím, že Inter byl lepší než AC. S hrou mého týmu jsem spokojen. Mohli jsme vyhrát. Na konci měli velkou šanci Kallon a Cordoba." A jak to bude s jeho budoucností. "V této chvíli nemohu nic říct. Mé výkony hodnotí někdo jiný. Kdyby to záleželo na mě, zůstal bych," řekl Cúper.

V 65.minutě byl vystřídán Crespo. To se mu ale zjevně nelíbilo. "Nevím, jestli byl naštvaný, to se musíte zeptat jeho. Nikdo není rád, když je vystřídán. Nicméně náhrada byla potřebná."

Javier Zanetti si byl z vypadnutí z Ligy mistrů otrávený. "Strašně moc jsme chtěli do finále. Po dvou remízách je to o to horší. Po příchodu Martinse, Dalmata a Kallona jsme Milán přehrávali a mohli jsme vyhrát. Velká škoda, že Kallon neporměnil velkou šanci v závěru utkání. Myslím, že Inter si zasloužil postoupit stejně tak jako AC," prohlásil kapitán.


Autor: Lukáš Pekárek

63x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy