Muntari: Brancu nemá nikdo rád

19/04/12 - Tři roky byl v týmu, vyhrál s ním Ligu mistrů, teď je na půlročním hostování u městského rivala AC a Inter kritizuje! O koho jde? Pusu si otevřel Sulley Muntari. Podle něj technického ředitele Marca Brancu nikdo z hráčů nemá rád a kvůli němu chtěl pryč.

Když přišel v lednu do AC, byl šťastný za to, že už nemusí být v Interu. "Co se tam stalo? Nevím. Trénoval jsem a dělal vše proto, abych byl připraven. Ale nevím, co se jim honilo v hlavě. Nic mi neřekli. Dělali si, co chtěli a já stále trénoval naplno. Takto se s lidmi nejedná," začal ghanský záložník vyprávět novinářům z novin Corriere della Sera. "

"Koho tím myslím? Brancu. Napište si jeho jméno. Když vstoupil do kabiny, vypadalo to, jako kdyby chtěl, aby se mu všichni klaněli, jako kdyby to byl bůh. Přitom oba dva jsme byli pouze zaměstnanci, které platí Moratti."

"Pravdou je, že žádný z hráčů ho nemůže vystát. Jsem člověk, čestný člověk. Zatímco on je falešný. Po třech letech se to už nedalo vydržet. Když jsem odjížděl na Africký pohár národů, řekl jsem jeho asistentovi Pieru Ausiliovi, že moje trpělivost je u konce."

Muntarimu se u rossoneri daří, nastoupil do osmi zápasů a vstřelil dvě branky.

Kvůli Brancovi zřejmě odešel v červenci 2010 i Gabriele Oriali, který s ním do té doby řešil přestupy hráčů společně. Orialimu se z Interu nechtělo. Své úkoly plnil poctivě, a když mu byla nabídnuta jiná role, odmítl ji. "Byl zde nedostatek respektu a nedůvěry vůči mě," komentoval to tehdy bývalý hráč.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net/FCInterMilano.com

363x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy