Prestupove spekulacie I.

18/05/12 - Podľa Voetbal International, Christian Chivu pravdepodobne odíde v lete z Interu, pretože stále ešte nepodpísal novú zmluvu. O Rumuna sa zaujíma predovštkým Ajax Amsterdam, hráčov bývalý klub.

Diego Forlan napriek tomu, že viac krát deklaroval, že chce v Interi zostať aj na ďalšiu sezónu, z klubu asi odíde. O hráča sa zaujíma hlavne Atletico Mineiro a posledné dni je spájaný s prestupom do ... AC Milána. AC by chcelo Forlana získať na zásade voľného transferu.

Podľa Talianských médii môže do Milána onedlho zavítať Nani. Brat Portugalčana bol nedávno videný v Miláne, údajne s cieľom nadviazať kontakty s Interom alebo AC. Nani stále nepodpísal novú zmluvu, ktorej platnosť vyprší v roku 2013. Manchester United ponúka hráčovi 8 miliónov za sezónu. V Miláne by mohol dostať maximálne polovicu tejto sumy a preto sa zdá byť tento transfer len fantáziou talianskych novinárov.

Giampaolo Pazzini, ďalší hráč na odchode z klubu. Vyvolávacia cena sa pohybuje na hranici 10-12 mil. Euro. Pazzini nie je spokojný so svojou pozíciou v týme a Stramaccioni už poodhalil, že v budúcej sezóne bude stavať na Milita. Pre Pazziniho by tak zostalo len miesto na lavičke náhradníkov a preto si chce hľadať nový klub.

Inter chce vhodne posilniť tým a preto sa po nových hráčoch obzerá v Európe aj mimo nej. Okrem Lucasa, sú Nerazzurri zainteresovaný Paulinhom. Agenti hráča z Corinthians sú v Miláne a ponúkajú hráča popredným klubom. Piero Ausilio už viac krát monitoroval tohto hráča na živo.

Mauricio Isla je jedným z kandidátov na posilnenie týmu Nerazzurri, ale Udinese má podmienku. Na oplátku chce Philippa Coutinha. Inter na takú výmenu nepristúpi, pretože s Coutinhom počíta do novej sezóny Stramaccioni.

Freddy Guarin sa za 11 mil. Eur stal hráčom Interu, informovala o tom oficiálna strana FC Porto.

Iný hráč Interu Lucio, prostredníctvom svojich agentov vyhlásil, že po vzájomnej dohode opúšťa San Siro. Inter vďaka tomu ušetrí nemalé peniaze.

Podľa francúzskych novín je už takmer isté, že Lavezzi prestúpi do PSG. Talianské média sa však domievajú, že Argentínčan sa rozhodne pre Inter. Všetko by sa malo vysvetliť po finále Talianského pohára, v ktorom sa stretne Juventus s Neapolom. Tým z Neapola si chce ponechať Pandeva a k tomu žiada len financie. Inter chcel časť peňazí ušetriť a do transakcie chce pripojiť jedného alebo dvoch hráčov z Primaveri.

V prípade, že sa nepodarí získať Lavezziho, má Inter pripravený aj plán B - Papua z Catanie a Rodriga Palacia z Janova. Ten druhý je favoritom Marca Branku a už v minulosti bol blízko k prestupu do Interu.

Aleksandar Kolarov sa nachádza tiež na zozname možných posíl Interu, pretože hráč chce zmeniť prostredie a odísť z Manchestru City. Roberto Mancini by však chcel za Srba Ranocchiu.

Autor: Peter Hreha

Zdroj: la gazzetta, calciomercato, sky, fcinternews.it

458x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy