Moratti nevzdáva boj o Lavezziho

26/05/12 - Ezequiel Lavezzi je hlavným cieľom Interu Miláno v blížiacom sa prestupovom období. Celá transakcia je dosť komplikovaná, pretože Neapol si cení hráča na 31 mil. € a Nerazzurri musia bojovať o podpis hráča s bohatým PSG.

Francúzi už ponúkli prezidentovi Neapola 26 mil. € a samotnému hráčovi zmluvu ktorá by mu vyniesla zárobok vo výške 4,5 mil. € ročne. Avšak do rokovaní vstúpil Massimo Moratti, ktorý spoločne s Marco Brancom chcú urobiť všetko preto, aby Lavezzi si v nadchádzajúcej sezóne obliekol modročierny dres.

Náš prezident si je istý, že sám Lavezzi by radšej prestúpil do Milána než do PSG, pretože sa v Interi nachádza kolónia jeho rodákov, vďaka čomu by sa Ezequiel cítil lepšie na San Sire než v Paríži.

Podľa posledných správ odpovedal Moratti na ponuku PSG následovne: 8-10 mil. €, Goran Pandev a polovica karty Andrei Ranocchii. Do úvahy prichádza aj ponuka, že do transakcie bude zapojený Giampaolo Pazzini. V tomto prípade sa môže vyskytnúť problém, a to predovšetkým vysoký plat Taliana, ktorý si Neapol nebude môcť dovoliť.

Autor: Peter Hreha

Zdroj: fcinternews.it/fcinter1908.it

287x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy