Přijde Lucas Moura? Inter může být optimistický

04/08/12 - Včera v noci jsme přinesli informaci o tom, že Marco Branca dokázal vyjednat podmínky přestupu Lucase Moury ze Sao Paola do Interu. Brazilská 19letá hvězda by do milánského klubu mohla přijít za 27 milionů euro. Pokud by se prosadila, odešlo by do Brazílie dalších až 5 milionů. Jediné, co chybí je souhlas prezidenta Morattiho. Dnes se v médiích objevily články o tom, že viceprezident Sao Paola jakékoliv jednání vyloučil a prohlásil, že Lucas je neprodejný. Zprávy se z různých zdrojů liší. Přesto bych se spíš přikláněl k tomu, že přestup je reálný.

Sportovní ředitel Adalberto Baptisa měl údajně novinářům říct: "25 milionu za Lucase? To není dostatečná suma, když už jsme odmítli Manchester United, který nabízel 32 milionu. 35 milionů? Není vhodné mluvit o konkrétní sumě. Jediné, co můžu říct je, že od Interu žádná oficiální nabídka nepřišla."

Odborník na transfery Carlo Laudisa z deníku La Gazzetta dello Sport však tvrdí, že Inter má důvod k optimismu. "Branca se vrátil do Itálie s předběžnou dohodou. Samotný hráč preferuje černomodrý dres. Řekl bych, že důvod k optimismu je." Marco Branca bude mluvit osobně s Massimem Morattim. Právě on rozhodne, zda klub přivítá hráče, o kterého stálo mnoho jiných velkoklubů.

Dalším, kdo se k jednání vyjádřil, je poradce z brazilského klubu Marco Aurelio Cunha: "Hráče prodat nechceme, chtěli bychom ho udržet do Mistrovství světa. Všechno je ale možné. K dohodě s Interem nedošlo. Pokud hráč chce odejít a přijde velká nabídka, pak jednat budeme. Jak velká? Řekl bych 35 milionu. A nějaké bonusy z dalšího prodeje, přátelský zápas..."


Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com/Gazzetta dello Sport

281x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy