Inter prohrál s AS Řím Superpohár Primavery

Daniele Bernazzani

07/09/12 - Tým Primavera, který je pod vedením Daniela Bernazzaniho, prohrál jako aktuální vítěz ligy a držitel trofeje Giacinta Facchettiho v italském superpoháru U-19 s AS Římem, jež vede Alberto de Rossi. Zápas se odehrál na stadionu Carlo Speroni a černomodří nakonec smutně odešli s výsledkem 1:2.

Fotbalové výsledky týmu Primavera nakonec nestačily na loňského vítěze scudetta. Řím a Inter se považují za kluby, které mají nejlepší mládežnické týmy v celé Itálii. Bohužel však pro fanoušky Interu, Řím byl lepší. Oba dva týmy šly do zápasu s velkými nadějemi, jelikož mají na kontě již sedm vítězství v lize.

Barnazzanimu chybělo v týmu několik hráčů, kteří v něm dříve zářili. V mužstvu nebyli Daniel Bessa, Raffaele Di Gennaro a Matteo Bianchetti. Ti byli nahrazeni Ibrahimem Mbayem, Alfredem Duncanem a Markem Livajamem, kteří pod vedením Barnazzina trénují v posledních pár měsících.

Řím se dostal do vedení hned v prvních minutách, ale Inter se porážce snažil vyhnout četnými útoky na bránu. První půle tak byla nabytá napínavými okamžiky. Přesto úvodní poločas, těsně před svým koncem, vypadal velice nepříznivě pro černomodré.

V druhé půli se i přes skóre 0:2 snažili hráči Interu ještě více. V šedesáté minutě se nakonec Livajovi podařilo vstřelit první gól a Inter tak snížil na 2:1. Branka ostatní hráče motivovala ještě k většímu útoku, ale nakonec se Barnazzinovu týmu nepodařilo skóre obrátit a museli tak odejít s porážkou. Vítězem Primavera Super poháru 2012 se tak stal Řím.

Fanoušci Interu můžou pomocí online sázení tipovat, zdali se alespoň A týmu podaří v současné sezóně vyhrát nějaký titul.

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it