Inter mluví k fanouškům

21/09/12 - Na ostatních hřištích jsou k nezadržení, ale na domácím je to už horší. Inter Milán venku nedostal ani jeden gól, za to na San Siru už jich několik ve vlastní bráně měl. Klub se proto rozhodl promluvit ke svým fanouškům a vyjádřit jim poděkování a povzbudit je tak k větší podpoře při domácích zápasech.

Výsledky Interu na domácím hřišti nejsou zrovna takové, jaké by si Andrea Stramaccioni či fanoušci klubu představovali. Evropská liga či Serie A nejsou problém, ale zdá se, že jen na venkovních stadionech. Inter se proto rozhodl promluvit k těm, koho si cení nejvíc a to jsou právě fanoušci klubu.

A co v prohlášení bylo?

Vy fanoušci, Vy jste Inter. Více než jakýkoliv hráč, více než jakákoliv hra, vice než jakýkoliv výsledek. Více, než vše ostatní, to pro nás znamená vaše podpora. Tento rok jste opět ukázali, jak jste v tom dobří. Vy jste Inter. Vy, vaše vášeň a podpora nás činí hrdými všude a pokaždé.

Žádné číslo, návštěvnost, průměry či tabulky nikdy nebudou schopny dostatečně vyjádřit a popsat, co je černomodrá vášeň. Tisíce z vás stojí za námi, když jsme na hřišti a jste připraveni na další dobrodružství na příštích 90 minut, které jsou pro vás zážitkem nehledě na konečný výsledek. Ten, bez ohledu na výhru, prohru, remízu či jakoukoliv statistiku společně tvoří náš příběh – příběh Interu a jeho fanoušků.

Pojďme se na to připravit spolu. Povzbuzování a křičení, smích a úsměvy, radost a zklamání, boje a vítězství. Protože my máme pro co hrát.

Vy jste nám pomohli k tomu, že máme nejvyšší počet držitelů sezónních permanentek v celé Serii A. My vám za to budeme děkovat, jak jen nejlépe můžeme – na našem hřišti. A až dáme první, druhý, třetí, stý gól, budete to vy, kdo to s námi oslaví.

Inter tak ukázal, že je ze všeho nejvíc pyšný právě na své fanoušky. Ti můžou uzavírat sázkové tipy na to, jak se jejich oblíbenému týmu bude dařit v příštích zápasech.

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it

255x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy