Stramaccioni neztrácí hlavu: Stále jsme ve hře

11/03/13 - Andrea Stramaccioni po prohraném utkání s Bolognou 0-1 ve 28.kole nepropadá panice. "Stále je před námi deset zápasů. Určitě v tento moment nehrajeme tak, jak bychom měli," řekl trenér. Inter prohrál v Serii A s tímto soupeřem doma po druhé za sebou. Loni v únoru dokonce 0-3.

"V prvním poločase jsme nedokázali udělat prakticky nic. Měli jsme štěstí, že jsme nedostali gól. Bologna by si ho zasloužila. Pak jejich gól přišel ve druhém poločasu a to už jsme hráli ve vyšším tempu."

"Je jasné, že neprožíváme nejlepší časy. Liga je vyrovnaná a každý tým dělá problémy. Deset zápasů zbývá, musíme to zvládnout." Inter je aktuálně v tabulce pátý. Na třetí místo, z kterého se tým ještě kvalifikuje do Ligy mistrů, ztrácí čtyři body.

"V druhém poločasu jsme je začali víc napadat a útočit a byli jsme za to potrestáni. Udělal jsem chyby stejně jako kdokoliv jiný, aspoň si to myslím. Morattimu chci poděkovat za důvěru výhrou. Je důležité teď vyhrávat zápasy a ukázat konzistenci. Ano, ztratili jsme další příležitost, ale stále jsme ve hře. Je lepší, pokud tam budeme vidět až na konci sezony. Bylo by obrovskou chybou to teď zabalit. Všichni jsme naštvaní a zklamaní, ale nenecháme se dostat dolů."

"Álvarez nehrál, protože se zranil na tréninku. Kdo bude hrát ve čtvrtek proti Tottenhamu? Někteří nejsou naprosto v pořádku, ale kdokoliv bude hrát, bude to pro něj čest."

V 55.minutě musel kvůli svalovým potížím střídat Dejan Stankovič. Srbský záložník o nich promluvil s novináři: "Jsem v pohodě, ale cítil jsem záchvěvy v lýtku. Půjdu na ultrazvuk a doufám, že to nebude nic závažného." Pak zhodnotil zápas. "Hráli jsme proti dobrému soupeři, který byl po fyzické stránce výborný. Nezačali jsme dobře, ale po přestávce jsme se zlepšili. Jejich gól nás ale zchladil. Doufám, že se vrátíme na správnou cestu a štěstí se k nám přikloní."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com/Inter.it

160x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy