Moratti: Tým udělal vše, co mohl

19/04/13 - I přesto, že trenér Stramaccioni prohlásil, jak má jeho tým podporu v duelu s AS Římem, Inter nakonec své fanoušky výsledkem nepotěšil. Podle šéfa klubu Masima Morattiho však "Tým udělal, co mohl."

Inter Milán měl cíl, který hlásil na všechny strany. Byla jím Liga mistrů a účast v ní v příštím roce. Klub však v posledních zápasech potřebné body v Serii A nezískal. Spravit chuť si mohl v Italském poháru. Bohužel ani zápas s AS Řím nedopadl tak, jak se původně plánovalo."Nešel jsem za každým z hráčů, abych jim jednotlivě pogratuloval. "Myslím si ale, že udělali, co mohli a to zejména v té extrémní situaci, jaká to byla."

To, že jsme ztratili klíčového hráče Cambiassa, taky rozhodně nepomohlo. I přesto, však hráli velmi dobře v první půli a ukázali, co dokážou a to i ti, o kterých jsme dříve pochybovali. To je pozitivní zpráva. Bylo ovšem jasné, že když Řím skóruje, všechny vaše vnitřní pocity o tom, že vyhrajete, se rozplynou."

Po tom, co Inter Milán vypadl, tak zůstává otázkou, zdali se ještě tým pokusí o zázrak a zkusí naplnit plánovaný cíl na umístění v lize, které by zaručilo účast v Lize mistrů. Podle Morattiho prohlášení je však důležité, aby fungovala organizace uvnitř týmu. „Zrovna teď právě přežíváme. Je tady samozřejmě otázka šesti zbývajících zápasů a doufáme, že se nám podaří je odehrát v plném počtu a splníme tak takové číslo, které by mělo tvořit tým. Zatím to totiž působí tak, že se ustavičně snažíme o to, abychom měli nějaká čísla. Fanoušci najdou informace o Interu a další aktuality na fotbal na bet365.

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it

174x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy