Moratti: Na platech jsme ušetřili 80 milionů

28/06/13 - Massimo Moratti mluvil s novináři po té, co se zúčastnil jednání představenstva klubu. "Za poslední dva roky jsme snížili mzdové náklady o 80 milionů eur. Pokud bychom v následující sezoně hráli Ligu mistrů, byla by to sezona bez ztrát. Bohužel, je nám to líto. Ztráty jsou ale nižší, než bylo původně předpokládáno."

Do Parmy odchází po jediném roce v Interu Antonio Cassano. Když přišel, mluvil o něm Moratti jako o umělci. "Je mi to líto. Je to typ hráče, u kterého vás to bude vždy mrzet, protože je radost ho sledovat. Jako mnoho jiných hráčů s jedinečnými vlastnostmi," řekl prezident milánského klubu.

Jak se vyvijí jednání s Juventusem. "Je pravda, že jednáme o příchodu Isly. Ale stejně tak jednáme s jinými kluby o jiných hráčích. Uvidíme, jaké bude pro nás nejlepší řešení."

"Tevez v Juventusu? Chtěli jsme ho před rokem a půl. Jeho plat je ale okolo 8 milionů eur ročně a to není nic pro nás. Belfodil? Myslím, že k nám přestoupí."

"Thohir? Vypadá to dobře. Myslím, že obě strany mají zájem udělat něco pro dobro Interu a my si budeme jistí, že to je pro dobro Interu," prohlásil Moratti. Podle zákulisních zpráv již došlo k dohodě. Indonéský investor by měl koupit 40% klubu. Zbývá doladit smlouvy a technické záležitosti. Vše by mohlo být oficiálně oznámeno příští týden.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

485x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy