Nové dresy oficiálně zveřejněny

08/07/13- Inter oficiálně zveřejnil podobu nových dresů. Obrázky odpovídají tomu, co jsme na našem webu zveřejnili v nedávné době. Největší změnou je límec. Verze pro domácí zápasy je klasická - černomodré proužky. Šortky jsou černé s modrou čárou na každé straně, zatímco ponožky, také černé, mají dvě horizontální modré čáry.

Verze pro venkovní zápasy je bílá s modrými prvky. Nápis hlavního sponzora Pirelli ja také modrý, rukávy jsou zakončené modročernými proužky. Šortky jsou bílé s modrým proužkem na stranách. Ponožky jsou bílé s černým a modrým proužkem. Oba dresy mají na krku zevnitř červený kříž na bílém poli představující erb Milána, hlavního města stylu a módy.

Dresy mají malé laserem řezané otvory na stranách košile a kolem pasu šortek pro lepší větrání.

Podle společnosti Nike, která dresy vyrábí, je modrá ještě víc intenzívnější, resp. tmavší než na předchozí sadě. Zároveň je dres o 23 procent lehčí, váží 150 gramů, a o 20 procent víc elastičtější. Tkanina obsahuje technologii Nike Dri-Fit, která nabízí větší prodyšnost o odvod potu od pokožky.

V obchodech budou nové dresy k prodeji od středy 10.července.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

348x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy