Rolando: V Portu mi chtěli zničit život

13/08/13 - Zatím poslední oficiální posilou je Rolando z FC Porto. Do Interu přišel na hostování z FC Porto. Inter má možnost ho po sezoně koupit za 4,5 milionu eur. Rolando je 27letý obránce, který několikrát reprezentoval Portugalsko. Walter Mazzarri se s ním hrál ze společného půlročního působení v Neapoli.

Rolando v jednom z prvních rozhovorů poskytnutých v Itálii překvapil: "V Portu se mi snažili zničit život," řekl Radiu Antena 1. "S trenérem Vitorem Pereirou jsem tam neměl nikdy dobrý vztah. Z jeho práce jsem si nic neodnesl. Zklamal mě jako člověk."

"Podobné to bylo s výkonným ředitelem Anterem Henriquesem. Nejdříve to bylo v pořádku, ježe když k mužstvu přišel Pereira, zkomplikovalo se to."

"Přestal jsem být kapitánem, nehrál jsem již pravidelně v základní sestavě a trénovali mě tak jako by mi dělali laskavost. Jednoho dne jsem pochopil proč. Vše začalo tím, že jsem odmítl jít do QPR. Rozhodli se mě poslat do klubu, který bojoval o záchranu. To pro mě ale nebylo dobré a tak jsem se odmítl stát součástí tohoto transferu. Chtěl jsem jiný tým. Antore mě ale odstavil. Stál jsem šest měsíců a sotva trénoval tak, abych si udržel formu."

O prezidentovi klubu však Rolando mluví pozitivně. "Pinto da Costa je džetleman s dobrým srdcem. Vždycky mi pomohl. Byl na moji straně, což ukázal, když mě nechal jít na hostování do Neapole a teď do Interu. Tímto mu děkuji."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

316x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy