Mazzarri: Janovu došly trochu síly

26/08/13 - Walter Mazzarri byl po prvním zápase Interu šťastný. Nerazzurri porazili na svém hřišti Janov 2-0 a po druhé brance, která padla až v nastaveném čase, si nový trenér zhluboka oddychl. "Mnoho hráčů, kteří hráli, tu byli i loni a bylo tak důležité se cítit pohodlně a bezpečně. Mohli jsme se dostat do vedení už v prvním poločase, ale v druhé části soupeř ztratil trochu sílu a díky tomu jsme dokázali skórovat."

"Na lavičce jsem měl dva nebo tři náhradníky s velkou kvalitou, která se na hřišti po jejich příchodu projevila. Druhou branku jsme dokázali vstřelit po části zápasu, v které jsme hráli dobře a vypracovali si několik šancí. Zápas to byl velmi dobrý. Věděl jsem, že uzdravený Kovačič a pár dalších hráčů nemá na to odehrát celý zápas, ale vedl si výborně. Icardi také, navíc díky svému pohybu dokázal udělat prostor Palaciovi a dalším spoluhráčům."

"Ti, kteří nás pozorně sledovali v přípravných zápasech ví, že první gól mi udělal radost. Jeden křídelník nacentroval a druhý křídelník skóroval. Tak se mi to líbí. Janovu jsme nic nedovolili, to je důležité. Stejně tak, že jsme byli schopni vybojovat míč ve středu hřiště," dodal Mazzarri.

Ricky Álvarez hrál na nezvyklé pozici hlouběji v záloze a vedl si dobře. "Není to poprvé, co tam hrál. Už tam byl v přípravných zápasech i proti Cittadelle v poháru. Všichni jsme šťastní z toho, jak dobře teď hraje."

"Eto'o? O přestupech mluvit nechci, to mají na starosti jiní lidé. Dělám tu trenéra a používám hráče co mám k dispozici."

"Chtěl bych poděkovat fanouškům za tak bouřlivé prostředí. Netušil jsem, že jejich chorály jsou tak hlasité. Bylo to skvělé."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

218x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy