Mazzarri: Nejdřív góly, pak teprve diváci

28/10/13 -

Inter porazil v 9.kole Serie A Hellas Veronu 4:2 a trenér Walter Mazzarri úplně spokojený nebyl. "Jsme mladý tým, který se musí vyvarovat chyb a když se nám to povede, jsme skutečně schopni zahrát velmi dobře. Začátek jsme měli skvělý, dostali jsme se do tempa a dokonce bavili diváky. Ale to není to, co bychom měli teď dělat, prvotní je vstřelit gól."

"Pak jsme udělali pár chyb a Verona se dostala zpátky do zápasu. Máme mnoho mladých hráčů, kteří nejsou zvyklí mít zodpovědnost jako hráči základní sestavy. Hráli jsme dobře, byli jsme soustředění, ale dovolili jsme jim dost na to, aby vstřelili góly. Pokud chceme bojovat s nejlepšími týmy o čelo tabulky, takto ke hře přistupovat nemůžeme. Po přestávce jsme se zlepšili, jenže znovu přišel útlum," řekl Mazzarri.

"Kovačič hrál na nové pozici a vedl si dobře. Zvlášť když jsme šli do útoku. To jsme zvládali dobře. Je pořád velmi mladý a ve své hře má ještě některé věci, kterým musí věnovat pozornost. Také on hrál párkrát trochu na krásu. Dokud není soupeř na kolenou, na této úrovni hrát takto nemůže."

"Palacio je jasná hvězda, ostatní jsou mladí. Belfodil začal fantasticky a skončil u naivity. V týmu máme top hráče a pak ty ostatní a těm potřebujeme pomoct, aby se top hráči stali. Rodrigo měl skvělou sezonu loni a letos je ještě lepší. Belfodilovo vyloučení? Myslím, že je to o dospělosti. Bez ohledu na to, co si říkali, měl ho ignorovat. Ale nemyslím, že toto byla oprávněná červená. Zápas už skončil, sudí to mohl nechat bez povšimnutí."

"S křídly jsme velmi spokojen. Obě brání i útočí dobře. Pokud mám být naprosto upřímný, když jsem viděl Jonathana v přípravě, nemyslel jsem si, že je schopný tak dobře hrát, ale je. Ať to trvá, co nejdéle."

"Palaciovo vystřídání? Ano, šel dolu kvůli úternímu zápasu proti Atalantě. Kdy jindy než za stavu 4-1 jsem to měl udělat? Cambiasso byl střídán ze stejného důvodu a navíc měl ještě žlutou kartu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

194x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy