Mazzarri: Nerozumím začátku

09/12/13 - "Nemůžu pochopit, proč jsme začali tak strnutě. Téměř okamžitě jsme kvůli tomu dostali gól a to nás poznamenalo," svěřil se trenér Walter Mazzarri po remíze 3:3 s Parmou. "Začalo to jako výstup na horu a pak předvedli pár pěkných akcí. Parma hraje pěkně a dělala nám problémy. Ale my se musíme zajímat i o maličkosti. Dnes to mohlo dopadnout jakkoliv. Mohli jsme vyhrát my, i oni. Nakonec remíza. Děláme konzistentní výsledky, ale je řada věcí, na které se musíme zaměřit."

"Pokud máte tým plný mladíků, je důležité neprohrát. V jiných zápasech jsme si zasloužili víc. Teď musíme myslet na další zápas. Musíme se odpoutat od minulosti. Měli jsme báječný start a to znamenalo, že očekávání vzrostla. Teď si znovu musíme sednout."

"Možná nás tížilo to, že jsme museli vyhrát. Zvlášť u mladíků. V kabině jsem říkal, ať začneme hrát naši hru. Na začátku druhé půle to tak bylo a hned jsme byli uvolněnější," řekl Walter Mazzarri.

"Zákrok na Álvareze? Byl jsem přesvědčený o tom, že to musí být penalta. O jednom incidentu to ale není. Palacio fauloval podobně Lucarelliho a byl z toho přímý kop? Pokud je to tak, pak jsme měli mít penaltu. Děláme chyby tím, že přestaneme hrát. Něco jsme udělali předtím špatně."

Belfodil? Je těžké přijít na to, kde je jeho nejlepší pozice. Chtěl jsem ho jako druhého útočníka, po chvíli byl na křídlech, kde si ale proti Torinu vedl velmi dobře. Kovačič, pokud jste si všimli, byl na hřišti trochu před Taiderem, takže jsme z ofenzivního pohledu byli trošku nevyvážení."

"Proč si pořád myslím, že tým není zralý? Kompletně jsme změnili mysl týmu. Musíme pochopit, proč to tak děláme. Existuje dobré časy i špatné. Dokonce i když jste Inter."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

124x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy