Mazzarri promluvil o hráčích

16/04/14 -

Po zápase se Sampdorií, které Inter vyhrál 4-0, mluvil trenér nerazzurri Walter Mazzarri o předvedeném výkonu a o některých hráčích svého týmu. Řeč přišla například na Ranocchiu, který zavinil penaltu, Icardiho, který dal dva góly a provokoval pískající fanoušky, o Kovačičovi, který se po dvou měsících znovu objevil v základní jedenáctce.

"Nejvíc se dívám na výkon. Dnes jsme vyhráli, ale v první půli jsem hráli hůř než normálně. Sampdoria si zasloužila víc, přestože nám nechávala hodně prostoru měla rychlé protiútoky. První poločas se mi nelíbil. O přestávce jsme si některé věci vyjasnili. Když vstřelíte gól v pravý čas, vše se pak začne vyvíjet jinak. Zlepšíte i předvedenou hru."

"Nevím, jestli vždycky potřebujeme o přestávce probudit. Asi ano. Potřebujeme být víc konzistentní. Viním za to sebe, měl jsem na hráče křičet víc než v Livornu. Ale náš přístup k zápasu měl být jiný.

"Kovačič? Hrál v základu, protože jsem na něm viděl zlepšení. Týmu hodně pomohl, pracuje tvrdě. Je mladý, může být jenom lepší. Výběr sestavy záleží na mnoha faktorech. Ohledně Ranocchii jsem udělal jiné rozhodnutí, ale nikdy jsem ho nezavrhoval. Dříve hrál velmi dobře. Snažil jsem se, aby byl v menším tlaku. Při penaltovém faulu šlo jen o lehký kontakt. Hned si musel uvědomit, že to měl řešit jinak. Má slušnou sezonu a je teď v dobré formě."

"Icardi si měl gesta k divákům odpustit. Na druhou stranu udělal přesně to, co udělat měl. Ukázal, že má velmi silný charakter. Pokud bude takto pokračovat a dokáže se zbavit některých nepotřebných věcí ve své hře, vyroste ve fantastického hráče. Jen se prostě potřebuje koncentrovat na fotbal. Říkal jsem mu to. Ať zapomene na osobní starosti, když vkročí na trávník. Když je profesionální sportovec, tak je všude kontrolován. Má zodpovědnost ke každému."

"Handanovič? Předvedl dva fantastické zákroky. D'Ambrosio? Udělal toho spoustu, ale pořád s ním nejsem úplně spokojený. Je ale pravda, že v neděli hrál dobře.""Co znamená výhra s ohledem na kvalifikaci do Evropy? Nic zásadního. Jen se zaměříme na další zápas."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

279x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy