Livaja chce zpět do Interu

24/04/14 -

Marko Livaja si přeje návrat do Interu. V současnosti působí v Atalantě Bergamo, která ho z poloviny vlastní. "Začínal jsem v základní sestavě, ale dvakrát jsme prohráli, změnil se systém a já byl poslán na lavičku. V lednu jsem chtěl odejít, ale nepustili mě."

Livaja se minulou sobotu pohádal s fanoušky. Vyčítali mu jeho přístup v Udine. V 78.minutě se odmítl jít rozcvičit. "V klubu mi říkali, že jsem pro ně důležitý. Tak proč až v 78.minutě?" diví se 19letý Chorvat. "Ve fotbale je toto ale normální. Zaplatil jsem za to, jsme profesionálové, uznal jsem svoji chybu."

"A že jsem označován za špatného chlapce? Mnoho z toho, co se napíše, není pravda. Nechci se ale vymlouvat. Každý, kdo mě zná, ví, co je pravda. Doufám, že mě teď klub nevyřadí z týmu. S mojí pověstí, ale nikdy nevíte," smál se Livaja v rozhovoru s chorvatským novinářem.

"Jestli je to otázka mentality? Můžeme říct, že je to mentalita Splitu. Opustil jsem Hajduk, když mi bylo šestnáct a půl, pro každého by to bylo příliš brzo. Ale musel jsem, byl to chytrý tah, protože moje smlouva vypršela a nikdo mě doposud nekontaktoval."

Budoucnost zůstává nejasná. "V Interu je velká konkurence. Prezident Thohir ohlásil velké investice, mají přijít skvělí hráči. Bude těžké získat místo v týmu. Mám dvouletou smlouvu. Dobrým koncem sezony by pro mě bylo, kdyby si mě Inter povolal zpět," řekl Livaja, který byl v loňské sezoně po podzimu jedním z nejlepších střelců Evropské ligy. Pak byl poslán na hostování.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

183x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy