Mudingayi: V Interu se mi líbilo

10/06/14 -

"Zkušenosti v Interu byly krátké, ale intenzivní," tak hodnotí své působení v milánském klubu Gabi Mudingayi. Podle všeho v týmu končí. "Děkuji Morattimu a Stramaccionimu. Prezident je výjimečná osoba, vždy se snažil, abych cítil, že jsme jedna rodina."

"Zavolá vám, když vám není úplně dobře nebo když jste zraněný. Trenérovi děkuji, protože to byl on, kdo mě do týmu chtěl po čtyřech letech v Boloni."

Mudingayi byl v Interu dvě sezony a i vinou zranění odehrál jen 17 zápasů. "V Itálii zůstávám, mám zde rodinu a děti jsou Italové. Hrát za Inter bylo mým snem. Angažmá hodnotím pozitivně. Loni jsem odehrál dobré zápasy. Proti Boloni nebo Sampdorii. Cítil jsem kolem sebe spokojenost a fanoušci mě pořád podporovali."

"Tento rok to bylo jiné. Mazzarri si vybral jiné hráče. Ale respektovat jeho rozhodnutí musíte. Snažil jsem se na sebe upozornit a udělat mu výběr těžší, bohužel se nic nezměnilo a nedostal jsem šanci hrát. Když jsem se zranil, tak jsem si dokonce zkrátil dovolenou, abych se mohl včas připravit. Aktuálně jsem stoprocentně fit."

"Jaká je atmosféra v kabině? Skvělá, mám dobrý vztah s každým. Jak s mladými, tak se zkušenějšími hráči. Chtěl bych zmínit Zanettiho a Samuela, dva šampioni, ale hlavně oba výjimeční lidé."

"V Itálii bych chtěl hrát dál. Palermo, Sampdoria a Janov že mají zájem? Pokud by mi dali šanci, tak proč ne. Chtěl bych ale hrát pravidelně."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

210x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy