Mazzarri zatím čtyřčlennou obranu nevyzkoušel

17/07/14 -

Inter porazil v prvním přípravném utkání nové sezony Trentino 6-1. Jak se výkon hráčů líbil trenérovi Walteru Mazzarrimu a co říká na nové posily M'Vilu a Vidiče? Odpovědi se dozvíte v rozhovoru, který poskytl novinářům hned po konci zápasu. Poprvé si kapitánskou pásku na ruku navlékl Andrea Ranocchia.

"Chlapci si vedli dobře. Bylo horko, ale dařilo se jim dávat míč. Snažili jsme se o to, co v posledních dnech nacvičujeme. Všechno bylo dobré nebo se to k tomu aspoň blížilo. Stejně jako loni jsme před brankou soupeře měli některé dotyky s míčem navíc. Chci tam víc agresivity. Pokud budeme hrát dobře, stane se to automatismem."

"Čtyřčlenná obrana? Změnil jsem program, aby se Nemanja Vidič naučil obranu ve třech, protože ji ve své kariéře nikdy nehrál. Pak každý trenér má jinou organizaci a chci po něm, aby porozuměl základům. Hru ve čtyřech vzadu budeme zkoušet možná v následujících dnech. Každý zásah do systému musí být stravitelný pro hráče."

"M'Vila? Právě se připojil. Musí zapracovat na fyzičce, ale času je stále hodně. Už ukázal, že to s míčem umí. Vypracované tělo má pěkně. Jestli jsem s jeho nákupem spokojen? Věci na přestupovém trhu nekomentuji. S klubem mluvím, vědí, co jsem říkal. M'Vila přišel, ale Kuzmanovič je spolehlivý hráč a v tento moment se mi jeví jako vhodnější."

První zápas jako kapitán odehrál Andrea Ranocchia. "Zvládl to dobře. Myslím, že má ideální věk na to být schopný nosit tíhu kapitánské pásky. Má správné předpoklady. To, že se někteří hráči připojují k týmu průběžně, samozřejmě není ideální, zvláště když začínáme nový cyklus, ale co se dá dělat. Budeme se snažit pracovat co nejlépe."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: fcinternews.it

321x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy