Co Walter Mazzarri nedokázal

27/11/14 -

Důvody pro Mazzarriho odvolání? Nedokázal vyhrát tři zápasy v řadě. Přestože Inter loni nehrál evropské soutěže, nedokázal v tabulce být výš než Fiorentina, která je hrála a ještě měla zraněného Rossiho a Gomeze. Trenér udělal chybu, když si myslel, že hráči v Interu mají stejnou mentalitu jako v Neapoli, kde předtím trénoval.

Největším jeho problémem bylo, že si myslel, že stačí dělat všechno stejně jako v Neapoli. Podobně vyhořel i Benitez, který si myslel, že se mu Inter přizpůsobí místo toho, aby se nový trenér přizpůsobil Interu. Fanoušky nezajímá co Mazzarri dokázal s Regginou nebo s Neapolí. Že je skvělý, musí ukazovat svými výsledky pořád. Nikdo nečeká, že současný tým vyhraje scudetto. Jsou lepší týmy. Ale když má svůj den, tak musí být schopen porazit každého v lize. Fanoušci to pochopili a tak se v posledních zápasech ze San Sira ozýval pískot.

Zajímavé je velmi vysoké Mazzarriho ego. Toto jsou citace z jeho knihy: "Když přijdu k týmu, zdvojnásobím jeho cenu." nebo "Sešel jsem se s Guardiolou. Dva fotbaloví mistři si spolu filozoficky popovídali," napsal o sobě. "Že jsem byl nominován na ocenění Zlatá lavička? Zasloužím si platinovou."

Vzhledem k finanční situaci v klubu je přeci jenom nakonec překvapivé, že byl Mazzarri odvolán. Inter nyní bude muset platit dva trenéry...

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FcInterNews.it/FCInterMilano.com

319x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy