Mancini: Byli jsme pasivní a měli strach

20/01/15 -

Zklamání cítí fanoušci Interu po bezbrankové remíze v Empoli. "Ano, je pravda, že je to krok zpět," přiznal trenér Roberto Mancini. "Málo jsme tvořili, byli jsme pasivní, na začátku jsme měli strach. Nehráli jsme moc přímočaře."

"Jestli je to otázka individualit? Věřím, že to zabere víc času. Jeden zápas neřekne vše. To jsem říkal i předtím. V tomto zápase bylo důležité vyhrát, ale věděli jsme, že to bude těžké. Moc jsme toho neukázali. Každý může hrát lépe. Potřebujeme začít hrát naši hru, beze strachu, s kuráží, dokonce i když občas zariskujeme. My jsme Inter! Nemůžeme jen míč nakopnout pryč. Udělali jsme pár dobrých i špatných věcí. Se čtyřmi hráči vepředu musíme ukázat víc."

"Na odstranění technických chyb pracujeme a zlepšujeme se. Když jsem mluvil o kuráži, myslím tím, že pokud dobře vyvezeme míč, musíme i dobře útok ukončit. Musíme mít ty samé osobnosti, když hrajeme venku, jako když hrajeme doma."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FcInterNews.it

165x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy