Materazzi vstřelil gól snů

Bobo.

01/09/03 - Inter porazil Modenu 2:0. Obě branky padly až v závěru zápasu. Materazziho padla až v 94.minutě. Z přímého kopu ve vzálenosti 25 metrů se trefil přímo do šibenice. "Byl to můj životní sen. Podobný gól jsem dal v třetí lize proti Trapani. Ale dát branku před šedesáti tisíci diváky na San Siru je sen každého. Báječné," prohlásil italský obránce, který při oslavě gólu líbal černomodrý dres.

"V první půli nám to moc nešlo. Pak jsme otevřeli hru a bylo to lepší. Měli jsme míč v držení a góly museli přijít," komentoval zápas Vieri. Podle něho se mají všichni těšit na Martinse. "Hodně se toho naučil a to je zatím velmi mladý."

Cúper podle svých slov střídal Emreho a Cristiana Zanettiho, protože byli trochu unavení. "Materazzi vstřelil fantastický gól. Není to překvapení, vždyckz střílí dobře. Loni po mě požadoval, zda by mohl zahrávat víc přímáků a zde je výsledek." A jak hrál podle trenéra Inter v druhém poločase? "Podle mých plánů jen na 60%." S výkonem Martinse je Cúper spokojený. "Hrál pro tým a to je to, co po něm chci." Z nových posil se mu líbil nejvíce Helveg. "Nádherně nahrál Vierimu na gól. Je to velký hráč."

Autor: Lukáš Pekárek

83x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy