Mancini: Měli jsme víc hledat Icardiho

04/05/15 -

Inter nedokázal prolomit tvrdou hradbu hostujícího Chieva a doma pouze remizoval 0:0. Za posledních pět kol aktuálně nejlepší tým v lize je stále mimo příčky zajišťující účast aspoň v předkole Evropské lize. Na 6.místo sice ztrácí pouze dva body, ale právě teď přijdou nejtěžší zápasy - na Laziu a doma s Juventusem. "Jsme zklamaní, mohli jsme být po dnešku na šestém místě," řekl kouč Mancini.

"Musím říct, že dnes jsme dokázali vše kromě jediného - vstřelit branku. Když se netrefíte, je všechno mnohem těžší. Chyběla nám intenzita. Sice jsme měli 24 střel, ale jen 4 z nich šly na branku. S držením míče to bylo v pořádku, ten jsme měli. Chyběl jen gól."

"V takovýchto zápasech potřebujete talentovaného hráče, který udělá rozdíl. Icardi byl trochu utlumený, zároveň ale dobře hlídaný. Shaqiri, Lukas a Hernanes se měli víc snažit ho najít. Hra byla pomalá a začínalo to už u našich obránců, ne od Medela. Potřebujete útočníky dostat do hry, aby zápas rozhodli."

Pokud by se Inter dostal do Evropské ligy, nebude mít problém se složením týmu? "Musíme se o to pokusit. možná budeme mít jeden tým pro Evropu a jeden pro ligu. Benítez to tak měl letos s Neapolí a myslím, že mu to vyšlo. Sice v lize šla jejich forma troch dolů," řekl Roberto Mancini.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

309x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy