Inter neporazil Juventus doma pět let

15/10/15 -

Inter porazil Juventus doma naposledy v sezoně, kdy vyhrál vyhrál treble. Od té doby třikrát na San Siru prohrál 1-2 a jednou uhrál remízu 1:1. Bianconeri tak naposledy porazil na jejich hřišti 3.listopadu 2012 3:1. Pro Juventus to tehdy byla vůbec první porážka na jeho novém stadionu.

"Porazit Juventus by byl velký úspěch a velmi důležité vítězství," řekl trenér nerazzurri Roberto Mancini. "Je to italské derby a určitě to bude pěkný večer s dvěma skvělými týmy. Je to historický zápas, motivace je automatická. Navíc v posledních letech se tento zápas stal speciálním kvůli mnoha kontroverzím a tak nemůžeme prohrát. Musíme být dobře připraveni, protože to všechno na nás vyvíjí tlak."

Inter naposledy porazil Juventus v roce 2010. "Tak to už stačí, je to tak dlouho..." zavtipkoval Mancini. "Hráči? Kondogbia je na to již dobře, bude k dispozici. Jestli mám radost, že vůbec Jovetič za Černou Horu nehrál? Raději bych byl, kdyby něco v druhém nedělním zápase odehrál. Ljajič? Zápas jsem neviděl, nemám s ním problém. Doufám, že si Adem u nás zvykne co nejrychleji, musíme mu dát čas. Věřím mu, skutečně. Jinak bych po vedení nechtěl, aby ho přivedli."

Derby d'Italia se hraje tuto neděli od 20:45, přímým přenosem ho vysílá Sport 1.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/fcinternews.it

251x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy