Mancini: Chlapci si zaslouží pochvalu

03/03/16 - "Byl to skvělý zápas, jsem skutečně šťastný z našeho výkonu, chlapci si zaslouží pochvalu," řekl po vypadnutí Interu ze semifinále italského poháru trenér Roberto Mancini. Jeho tým sice vyhrál 3-0 a vymazal tak náskok bianconeri z prvního utkání, v penaltách však neuspěl. "Chlapci byli skvělí, je mi jich líto, protože si zasloužili hrát finále."

"18 kol byl Inter v čele tabulky Serie A a každý ho kritizoval. Pak se dostal do potíží a pořád ho každý kritizoval. V neděli to byl vyrovnaný zápas, který se změnil až po defenzivním zranění. Měli jsme lepší šance než oni, v první půli zahrozili jen Hernanesem," připomněl kouč víkendový ligový zápas, po kterém ztratil hlas a s novináři nemluvil. Inter italské debry prohrál 0-2.

"Snažíme se hrát co nejlépe. Samozřejmě, že jsme naštvaní za naše bodové ztráty, ale takový je fotbal. Jako tým se zlepšujeme, ale prožíváme těžké časy. Někdy se nám daří lépe, někdy hůře. Doufám, že nám tento zápas dodá sílu a budeme bojovat o třetí příčku. Doufám, že tým znovu nalezl sebevědomí, protože pokud máme míč, můžeme získat hodně bodů."

"Udělali jsme nějaké chyby v posledních týdnech, ale musíme se přesto dostat podobně jako dnes večer. Zbývá dvanáct zápasů, začínáme s Palermem. Pak máme další důležitý zápas znovu doma s Bolognou. Musíme hrát s větší intenzitou, pokud se chceme dostat zpět do hry."

"Zranění Kondogbii? Šel na vyšetření, naštěstí to vypadá, že to nebude vážné. D'Ambrosio a Juan Jesus si v obraně vedli velmi dobře, ale nebylo to provizorní řešení, Danila jsem na této pozici již vyzkoušeli. Eder je dobrý hráč a hraje skvělý fotbal. Jen teď nemá moc štěstí."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

250x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy