Mancini: Od útočníků jsem čekal víc gólů

24/04/16 - "Byl to skvělý výkon, ale měli jsme to ukončit dřív," řekl po výhře na Udinese 3-1 trenér Interu Robero Mancini. Nerazzurri o výhru málem příliš v závěru, kdy je podržel brankář Handanovič. Až poté, zvýšil Eder na 3-1. "Téměř jsme dostali smrtící úder."

"Jejich brzký gól nás trošku položil na záda, ale měli jsme dost šancí to otočit. Určitě jsme třetí gól měli dát dřív. V sezoně jsem očekával, že naši útočníci dají víc gólů a z různých důvodů se tak nestalo. Nebylo to ale tím, že by nehráli dobře. Fotbal je někdy zvláštní. Výhra to byla důležitá, dodá nám trochu sebevědomí. Třetí místo? Stát se může cokoliv."

"Jovetič? Dal dva góly, ale může víc než jen skórovat. Dokáže toho mnohem víc a on to ví. S Icardim hrát může, to není žádný problém. Brozovič? Nejprve hrál víc na straně, po příchodu Biabianyho šel do středu, kde se cítí mnohem jistější. Myslím, že v Serii A není nikdo, kdo by toho tolik v zápase dokázal naběhat."

"Jsme rádi, že se Eder zapsal mezi střelce, je to pro útočníka důležité. Doufejme, že se teď uvolní. Je skutečně velmi talentovaný a může hrát na více postech. Icardi byl dnes excelentní. Myslím, že byl dokonce lepší než proti Neapoli. Jeden z jeho nejlepších zápasů za nás."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

267x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy