De Boer: První poločas jsme odevzdali

24/10/16 - Trenér Frank de Boer po další ligové porážce neskrýval, že je zklamaný. "Dnes jsme viděli dva různé Intery. Za první poločas jsem zklamaný. O přestávce jsme spolu mluvili, pak se to změnilo," řekl kouč jehož svěřenci v 9.kole Serie A prohráli v Bergamu 1-2.

"Věděli jsme, že to bude těžké, ale první poločas jsme jim doslova darovali. Nehráli jsme, Atalanta ano. Takový začátek nemůžeme mít." Současná forma Interu je neakceptovatelná. "Tři porážky v řadě nejsou pro velký klub jako je Inter dobré, ale vidím, že tým si vede mnohem lépe. Byli jsme dnes blízko ke vstřelené druhé branky a prohráli jsme jen kvůli chvilkové ztrátě koncentrace." Davide Santon chvíli před koncem šel nesmyslně v pokutovém území do skluzu, Kessie toho využil a skočil mu pod nohy.

"V prvním poločase jsme hráli ustrašeně. V druhém jsem viděl Inter takový, jaký ho chci vidět. Bohužel chybělo štěstí," řekl Frank de Boer. To, že tým zachránil několika výtečnými zákroky brankář Samir Handanovič, však nezmínil. "Od zápasu s Juventusem jsme dokázali zahrát dobře, akorát z toho nebyl plný bodový zisk a pak se na to zapomíná. Udělali jsme pokrok, ale je to těžké, když výsledky nepřicházejí. Potřebujeme vítěznou morálku."

V základní sestavě chybě Ever Banega a Antonio Candreva. "V týmu mámě skvělé hráče a já jich můžu vybrat jen jedenáct. Zvolil jsem pouze ty, o kterých jsem si myslel, že vytvoří nejlepší tým," vysvětlil de Boer. "Jediný způsob, jak tuto periodu překonat je tvrdě pracovat a mluvit s hráči, abychom si ujasnili, jak můžeme věci změnit. Důvěru klubu ve mě cítím, ale je potřeba abychom začali vyhrávat, chci vidět sebevědomý tým."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it/FCInterMilano.com

129x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy