Stellini: Jsem spokojený, měli jsme hodně šancí

05/02/21 - Asistent trenéra Interu Cristian Stellini řekl, že se řídil radami suspendovaného trenéra Antonia Conteho. Inter vyhrál nad Fiorentinou ve 21.kole Serie A 2:0. "Je to náš průvodce," řekl Stellini. Nerazzurri se díky výhře a předehrávanému pátečnímu zápasu zatím dočasně dostali na první místo před městského rivala AC.

"Nechceme na nikoho vyvíjet tlak, jen přemýšlíme o naší vlastní cestě," řekl Stellini pro Sky Sport Italia. "Nebylo snadné hrát ve Florencii jen tři dny po našem posledním zápase. Zápasy jako jsou tyto, jsou vždy obtížné, zejména když máme jen dva dny na regeneraci. Jsem spokojený, vytvořili jsme si spoustu šancí a naši útočníci dobře spolupracovali."

Conte sledoval zápas z tribuny, ale asistent potvrdil, že se lavička řídila jeho radami. "Když se díváte na zápas jen zpovzdálí, tak s jeho charismatem je to vždy těžké," řekl. "Trpěl určitě."

"Pro nás jsou jeho pokyny a pomoc důležitá. Rádi přijmeme jakoukoli radu, kterou nám řekne. Není to vůbec obtížné, to, co říká, jsou velmi důležité věci a také ho musíme následovat."

Stellini uvedl, že Barella, který otevřel skóre, roste a mohl by se stát hráčem typu jako byl Conte. "Přeji mu to. Stejně tak se pořád zlepšuje Lautaro a další," dodal Stellini. Druhý gól dal Perišič a podle asistenta je pro tým přínosným. "Letos se v této roli hodně obětoval, ale nyní dokáže zvládnout velký prostor hřiště. Je cenným hráčem a jsme spokojeni s tím, co dělá."

Autor: Lukáš Pekárek

173x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy