Stellini: Velmi důležitá výhra

14/03/21 - Dnes odpoledne si Inter připsal nesmírně důležité vítězství proti FC Turín. Na lavičce byl za distancovaného Conteho již potřetí v sezoně Cristian Stellini, který se k utkání vyjádřil: "Vítězství, jako jsou tato, jsou zásadní, jsou dvojnásobně důležitá, protože některé zápasy nejsou lehké. Tyto tři body byly pro Torino, které se hlavně bránilo, také životně důležité. Abyste v těchto zápasech prolomili patovou situaci, musíte vyprodukovat něco výjimečného. První náš gól jsme vytěžili z určité situace, zatímco ten druhý byl skvělou prací Sáncheze a Lautara."

Změnili Sanchez a Eriksen obraz hry? "Rozhodně. Očekávali jsme, že tím zamíchají. Pracovali jsme na tom během týdne, protože jsme si mysleli, že to bude těžce vybojovaný zápas. Christian změnil své výkony. Vždy se velmi snažil, ale měl potíže se zvykáním na velmi taktickou ligu. Nyní je však přizpůsoben Serii A i našemu systému," řekl Stellini.

Jak trénují Lukaku a Lautaro? Zdá se, že mají tak velké porozumění. "Mají spousty kvality, jsou rychlí, fyzicky silní a dobří v šestnáctce. Také se dobře doplňují. Lukaku je referenčním bodem a Lautaro je neustále v pohybu. Dalším klíčovým bodem je skutečnost, že pomáhají týmu i v defenzivě."

"Conte? Vztah mezi koučem a jeho asistenci spočívá v neustálé komunikaci. Každý den tvrdě pracujeme na podpoře jeho nápadů. Očekávali jsme zápas jako byl tento, pochválil nás. Jsme si vědomi toho, že od nynějška až do konce sezóny bude existovat další řada dalších komplikovaných zápasů a my musíme být schopni najít správná řešení.“

Autor: Lukáš Pekárek

227x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy