Inter je před zápasem proti Šeriffu naštvaný

19/10/21 - Trenér Interu Simone Inzaghi prohlásil, že zápas s FC Šeriff Tiraspol bude pro jeho tým velmi důležitý a prozradil, že Nerazzurri jsou po porážce s Laziem v Serii A naštvaní. Nerazzurri se chtějí od neúspěchu proti Inzaghiho bývalému klubu odrazit v úterý prvním vítězstvím v Lize mistrů.

FC Šeriff Tiraspol přijede na San Siro ke třetímu zápasu ve skupině D, kde je Inter po prvních dvou zápasech na třetím místě s pouhým jedním bodem. "Zítra nás čeká velmi důležitý zápas," řekl Inzaghi pro Sky Sport Italia. "Ve skupině jsme ještě nevyhráli. Čeká nás tým, který má ze dvou zápasů šest bodů, a my budeme muset odehrát skvělý zápas, abychom vyhráli a vrátili se na správnou cestu."

"Všichni jsme velmi naštvaní kvůli tomu, co se stalo v sobotu," pokračoval Inzaghi. "Zpětně jsem se na to díval a podle mého názoru jsme odehráli 60 výborných minut proti silnému týmu. Je v tom velká lítost, kluci jsou hodně naštvaní, stejně jako já."

Inzaghi očekává proti FC Šeriff fyzický zápas a doufá, že uvidí "soustředěný" Inter. "Bude to hra plná běhání, agresivity a odhodlání," řekl. "Vyhráli dva zápasy proti silným týmům, my musíme být dobří. Je to mužstvo s úzkou a agresivní obranou a my musíme umět dobře držet naši formaci. Máme nejlepší útok v Serii A, hodně toho vytvoříme, ale zítra se budeme muset soustředit na to, abychom dosáhli vítězství, které je pro nás zásadní."

Zápas na stadionu Giuseppe Meazza začíná ve 21:00 a žádná česká nebo slovenská televize ho nevysílá.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

110x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy