Inzaghi pochválil tým a zhodnotil některé hráče

30/10/22 - "Tým je v dobré formě, cítí se sebevědomě, sbírá přesvědčivá vítězství, ale musíme v tom pokračovat. Viděli jsme, že v Serii A nikdo nepolevuje, ale měsíc říjen byl pro nás téměř dokonalý," řekl trenér Inzaghi pro Sky Sport Italia. "Opravdu mě baví sledovat hru tohoto týmu. Máme správnou formu, víme, co chceme dělat, vracejí se mi hráči, kteří byli zranění, stále nám chybí Brozovič. Když má trenér na výběr z různých možností, je to vždycky dobré."

Inter se příští týden utká s Juventusem a na vedoucí Neapol aktuálně ztrácí osm bodů, může tedy ještě snít o Scudettu? "Musíme se podívat na seznam zápasů od tohoto okamžiku až po přestávku na mistrovství světa, čeká nás několik těžkých zápasů, ale jak jsem řekl, je to ještě začátek sezony. Udělali jsme chyby, ostatní jdou ve velkém tempu, v úterý nás navíc čeká Bayern Mnichov a musíme podat dobrý výkon."

Hakan Calhanoglu je zjevením, když na pozici tvůrce hry zaskakuje za zraněného Brozoviče, zatímco v minulé sezoně Inter v boji o titul odpadl právě během Brozovičovy absence. "Daří se mu velmi dobře, stejně jako Mchitarjanovi a Barellovi. Bohužel, když jsem si uvědomil, že Brozovičovo zranění je vážné, byli jsme ve složité situaci. Asllani roste každým dnem, ale Hakan se na tuto pozici rád přesouval, takže jsem věděl, že to zvládne."

"Brozoviče pravděpodobně nebudeme mít k dispozici na úterý, ale poté budu mít na výběr z nepřeberného množství hráčů. To je práce trenéra, je placený za to, aby dělal tato těžká rozhodnutí."

Tucu Correa byl často kritizován fanoušky a médii Interu za své výkony, ale dnes večer vstřelil nádherný gól, když uběhl 62 metrů z blízkosti vlastního pokutového území. "Correa ví, že v něj mám velkou důvěru, znám ho velmi dobře a myslím, že v minulé sezoně si vedl skvěle, když měl formu. Měl zase problémy se zraněním, na San Siru se hraje těžko, ale je to argentinský reprezentant, v kariéře toho hodně vyhrál a každý den pracuje s vědomím, že je tu velká konkurence."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

66x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy