Mihajlovič: Není to jen Toldova chyba

17/10/04 - Potřebuje Inter zkušenosti Siniši Mihajloviče? Pětatřicetiletý srb přišel na přání nového trenéra Manciniho. Inter za něj Laziu neplatil. Smlouvu podepsal na jeden rok. Zatím odehrál jen jeden zápas v Serii A, pak se zranil. "Mám rád zodpovědnost, ale nejsem superman. Každý z nás se pokouší dělat maxima. Hráči se zkušenostmi, pak mohou odevzdat i o trochu více. To neznamená, že ostatní jsou horší. Do každého zápasu dávám vše, stejně jako spoluhráči. Nemůžu ale odehrát šedesát zápasů na na nejvyšší úrovni. S týmem jsem neabsolvoval celou přípravu. Když jsem byl připraven, tak jsem měl zas menší zranění. Teď můžu říct, jsem v pořádku, ale ještě ne na sto procent."

Třetí nejhorší obranu v lize měl Inter po 5.kole. V pěti zápasech inkasovala desetkrát. Čí je to chyba? Měl by si Francesco Toldo odpočinout? "Toldo je hráč s velkým charakterem. Myslím, že pokud by seděl na laviččce, tak by to vzal. Pravděpodobně by ho to víc motivovalo. Ale toto rozhodnutí záleží jen na Mancinim. Já můžu říct jen to, že dostáváme góly, tak to není určitě jen Toldova chyba. Vieri, jako i jiní hráči, mohou na lavičce být. V dnešním fotbale může odpočívat každý. Důležité je neobviňovat za to všechno jen jednu osobu, to se v tomto případě ale neděje. Toldo je natrénován stejně dobře jako Fontana. Máme dva brankáře s vysokou kvalitou."

Po zranění si Siniša Mihajlovič zahrál minulý víkend přípravný zápas v Nice. Jak se vám hrálo s Nicolasem Burdissem? "Velmi dobře. Je to mladý chlapec, na hřišti se pohybuje dobře a hodně mluví. Technický je dobrý a fyzicky silný. Hrál jsem s Nestou a Stamem a když každý ví o tom druhém, je to o něčem jiném. Proto v tom zápase bylo pár chyb. Čím častěji spolu budeme hrát, tím lépe si budeme rozumět."

Autor: Lukáš Pekárek

40x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy