Vieri chce v Interu zůstat

03/05/05 - Christian Vieri prohlásil, že nemá v úmyslu Inter opustit. V této sezóně ho trápila řada zranění a tak nejenom kvůli věku se v jeho souvislosti mluvilo s odchodem. "Stále mam podepsanou smlouvu, která mi končí až za rok," řekl 31-letý střelec. Vztah s trenérem má velmi dobrý, takže pokud nebude Morattim donucen k odchodu, zůstane. "S Mancinim nemám jediný problém. Jsem mu plně k dispozici."

Mancini s ním také nemá problémy. "Vážím si ho jako člověka i jako hráče. V posledních měsících hrál tak málo jen kvůli jeho zraněnému kolenu." V nedělním duelu se Sienou se Bobo dostal na trávník již v prvním poločase. Nahradil Cruze, který se zranil. Pár minut po příchodu na trávník přidal hlavou druhý gól.

"Jsem rád za ten gól. Chtěl bych poděkovat Kilymu za skvělý centr. Už jsme spolu o jeho centrech vtipkovali skoro celou sezónu a ten poslední byl dokonalý. Dlouho jsem nehrál víc jak hodinu, takže jsem teď dost unavený. S kolenem už potíže nemám a jsem stoprocentně připravený."

Autor: Lukáš Pekárek

25x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy