Vieri tvrdí, že žádné záruky nepožadoval

Zrádce, co si hrál na Interistu

14/07/05 - Šest let v Interu strávil Christian Vieri. Tento týden nastoupil do letní přípravy městského rivala AC a vysvětlil důvody změny klubu. O tom, jak se mohou cítit jeho bývalí fanoušci nepadlo ani slovo. Bobovi asi vůbec nedochází, že se stal zrádcem černomodrých.

"Před dvaceti dny volal Inter mému agentovi a chtěli předčasně ukončit kontrakt," řekl Vieri, který měl platnou smlouvo do června 2006. "Myslel jsem, že ještě jeden rok zůstanu a pak si najdu nový tým. Nevím, co je vedlo k takovému rozhodnutí, ale to je fotbal. Nepožadoval jsem místo v základní sestavě ani prodloužení smlouvy."

"Nemohl jsem zůstat v klubu, který mě nechce. Stal jsem se volným hráčem a nic nebránilo přesun do AC. S jejich představiteli jsme si jen dvě hodiny vyjasnili pár věci." Vieri pouhý den po ukončení smlouvy s Interem podepsal konkurentovi. "Je divné být tolik let v Interu a teď tady. Doufám, že tu ukážu jen dobré věci. Stále myslím na reprezentaci a Mistrovství světa."

"S Mancinim jsem neměl žádný problém. Proč jsem nebyl na finále Italského poháru? Byl jsem zraněný, tak jsem si vyžádal extra volno," vysvětlil Bobo.

Autor: Lukáš Pekárek

41x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy