Inter porazil i Šmicrovo Bordeaux

Cruz

30/07/05 V dalším přípravném zápase porazili nerazzurri francouzský Bordeaux. Inter se v Bolzanu ujal vedení díky krásným nůžkám Cruze. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil dalším nádherným gólem po individuální akci krátce po přestávce Martins. O tři minuty později snižil na konečný stav 2:1 pro Inter český reprezentant Vladimír Šmicer.

20/07/05 Bolzano: INTER - Bordeaux 2:1

Cruz 26', Martins 51' - Šmicer 54'

INTER: Toldo, Zé Maria (Wome 46'), Cordoba, Mihajlovic (Arrieta 65'), Favalli (Materazzi 46'), Stankovic (Maa Boumsong 81'), Veron (Momente` 77'), Kily González (Solari 22'), Pizarro (C.Zanetti 46'), Cruz (Karagounis 57'), Martins

Trenér Mancini byl spokojen. "Až teprve dnes to byl opravdový zápas. Soupeř za týden začíná ligu a proto byl v dobré kondici. Viděl jsem spoustu krásných akcí." První poločas si zahrál i Pizarro. "Je to výjimečný hráč s velkými technickými kvalitami. Proto jej tak fanoušci mají rádi. "

17/07/05 Riscone Di Brunico: Inter - Riscone Di Brunico 10:0

20/07/05 Riscone Di Brunico: Inter - Bolzano 3:0

20/07/05 Turnaj TIM Trieste: Inter - AC Milán 0:0, 5:4 pen.

20/07/05 Turnaj TIM Trieste: Inter - Juventus 1:0

23/07/05 Bolzano: Inter - Bordeaux 2:1

25/07/05 London: Inter - Leicester City

27/07/05 London: Inter - Crystal Palace

29/07/05 London: Inter - Norwich City