Mancini: Juventus byl lepší

Mancini

04/10/05 - "Juventus byl lepší než my," zhodnotil zápas 6.kola trenér Mancini. "Byli impaktní a fyzicky silní. Tyto charakteristiky jsou součástí jejich DNA. V dalších aspektech lepší nebyli. V první půlhodině nás zatlačili a způsobili nám problémy ve hře. Dobře si chodili také pro fauly a z přímých kopů pak skórovali. Nepřečíslovali nás."

Juventus - Inter 2:0

Zápas byl hodně rozkouskovaný hlavně v prvních třiceti minutách. Měli hráči Juve za úkol dostat Inter ze hry? "Hodně faulovali oba týmy. Naší předností je rychlá hra po zemi. Kvůli faulům jsme se pomalu dostávali do hry," prohlásil trenér. Druhý gól vstřelil Pavel Nedvěd z přímáku. "Míč prošel zdí. To se nesmí stávat. Neměl zde být prostor." Za stavu 2-0 začal být Inter lepší. Martins a Adriano zadákům domácího týmu dělali potíže. Po zápase řekl brazilský střelec, že se k němu dostalo jen pár míčů. "Přeci jenom jsme hráli proti obraně Juventusu a ne nováčkům v lize. Samozřejmě, že můžeme být ještě lepší. Máme dobré hráče."

V zápase zranil Materazzi nešetrným zákrokem Zlatana Ibrahimoviče, který musel už v první půli střídat. "Myslím, že si šel pro míč," řekl na adresu stopera kouč. "Opravdu si nemyslím, že by to byl záměr. A také si nemyslím, že by ten faul byl nějak víc zákeřnější než jiné, které jsem viděl." Po přestávce si Inter začal vytvářet šance. "Vedli jsme si lépe a začali být více přesní. Fakt, že jsme nedokázali snížit nás demoralizoval, ale bojovali jsme do konce. Měli jsem tak čtyři pět šancí."

Na konci zápasu už hrál Inter ve snaze o změnu ve skóre útočným systémem 4-2-4. "Jeden gól by mohl změnit celý zápas. Myslím, že Recobův přímák byl velmi povedený nebo Adrianova střela šla těsně nad. Bohužel ten gól nepřišel. Jsem přesvědčený, že v naší započaté cestě musíme pokračovat a že je správná."

Autor: Lukáš Pekárek

69x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy