Vymyšlená penalta rozhodla

J.zanetti

27/10/05 -"Hořká porážka," komentoval výsledek zápasu Javier Zanetti. Kapitán nerazzurri sledoval porážku s AS Řím kvůli zranění z tribuny. "Tým na obdržené tři branky reagoval dobře a byl blízko vyrovnání. Je mi líto, že jsme prohráli kvůli neexistující penaltě. Bylo to neférové ale nesmíme se vzdávat. Ještě je před námi spoustu zápasů. Musíme pokračovat v naší práci, protože hrajeme excelentně." Hned v sobotu hraje Inter v Janově se Sampdorií. "Jestli budu povolán? Doufám v to. Již jsem hrál 70 minut za Primaveru a cítím se dobře. Trenér rozhodne."

Cambiasso vyzývá, aby se zapomnělo na první poločas. "Nedokážu si vysvětlit, proč jsme nehráli tak jako vždycky. Je to škoda, protože jejich útočníci měli dostatek prostoru na brejky. Dali tak dva góly ze tří," řekl další Argentinec v týmu. "O přestávce jsme si to v kabině vyříkali, jenže pak přišla penalta. Byl jsem blízko a viděl jsem to. Kruté rozhodnutí. Možná byl měl Rosetti písknout penaltu také v Udinese v 90.minutě, když budou hrát s Juventusem..."

Podle Materazziho bylo vítězství hstů zasloužené. "V prvním poločase měli spoustu šancí. A penalta? Měl jsem dojem, že ji pískl, ještě před tím, než Montella upadl. Mám čisté svědomí. "

Adrianův druhý gól byl 4000. gól Interu v Serii A. Ligová soutěž se hraje od roku 1929. Brazilský císař se trefil 47krát v 87 zápasech za černomodré, v lize má bilanci 62 startů - 31 branek.

Autor: Lukáš Pekárek

162x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy