Italské derby bude podle Morattiho férové

Italské derby již tuto neděli

10/02/06 – Majiteli černomodrého klubu Morattimu je líto porážky ve Fiorentině. Boj o scudetto však nevzdává a je odhodlán bojovat s protěžovaným nepřítelem z Turína do posledního kola.

"Byl to těžký zápas. Myslím, že jsme hráli velmi dobře. Rozdíl byl jen v těch gólech. Z pohledu předvedené hry a dobrého fotbalu to nebylo zklamání. Juventus nevyhrál, takže jejich náskok až tak moc nenarostl." V poslední době se nedaří Adrianovi. Do šancí se dostává méně často než dřív a když už se v nějaké ocitne, tak nedá. "To není hlavní důvod našeho neúspěchu. Střední útočník je sice důležitý pro tým, ale neznamená to, že vždycky musí vstřelit branku. Doufám, že se mu to podaří v neděli." Inter hraje na San Siru s Juventusem. "Je důležité, abychom vyhráli,“ řekl Moratti.

Rozhodující a tradiční zápas, v kterém kromě výsledku záleží i na předvedené hře. Bodový rozdíl je velký, chci ho ale stáhnout za každou cenu a všemi dostupnými prostředky. V neděli se špatných výkonu sudích nebojím. Bude to férový zápas." Moggi prohlásil, že rozhodčí pomáhají Interu víc než Juventusu. "Je velmi těžké někomu připískávat víc než Juventusu..."

Autor: Lukáš Pekárek

52x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy