Julio Cruz a Francesco Toldo prodloužili smlouvu

Cruz

22/02/06 - Otazník nad budoucností dvou hráčů nerazzurri zmizel. Julio Cruz i Francesco Toldo prodloužili smlouvy. Jejich platnost měla skončit letos v červnu. Klub dal oběma hráčům jasně najevo, že s nimi počítá.

Julio Cruz řekl, že hlavním důvodem prodloužení byla právě důvěra klubu. Nová smlouva je platná do roku 2008. Argentinský střelec, který byl nedávno povolán do reprezentace, vstřelil v letošním ročníku již 11 branek. V týmu je lepší pouze Adriano. "Mým přáním a přáním mé rodiny bylo zůstat v Interu," řekl 31-letý fotbalista. "Ve fotbale ale nikdy nevíte, co se může stát. Jsem potěšen, že klub souhlasil s mýmy podmínkami a doufám, že je s nimi také spokojen. V roce 2008 oslaví klub století a doufám, že bude spojeno s nějakým významným úspěchem."

Brankář Toldo prodloužil smlouvu dokonce o tři roky. V Miláně by měl být ještě, když mu bude 38 let. Vyvrátil tak spekulace o tom, že chce odejít tam, kde bude pravidelně chytat. Po příchodu Brazilce Julia Cesara se z něj stal pouze náhradník.

Autor: Lukáš Pekárek

55x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy