Mancini se brání kritice

Mancini

27/02/06 - Bývalý kouč Lazia Řím je v médiích kritizován, že až příliš často dává v sestavě Interu přednost svým bývalým svěřencům z Lazia. "Jsem čestný člověk, který říká lidem věci do očí," říká Mancini. "Sestavu volím z dobrého kádru a skutečně ne jen z mých kamarádů. Nejsem neomylný, každý dělá chyby. Je možné, že někteří hráči, s kterými jsem již pár roků pracoval mají víc prostoru než ostatní. Znám je déle a tak i víc znám jejich charakteristiky. Je ale smutné, že 21 zápasů bylo vše v pořádku a až po porážce s Fiorentinou a Juventusem je to chyba."

Pouze na lavičce často zůstává Marco Materazzi. Italský stoper prodloužil před sezonou smlouvu a po příchodu Samuela ztratil místo v základní jedenáctce. Z klubu prosakují informace, že si s Mancinim nepadl do oka a chce odejít. "Není obvyklé mluvit o něčem, co se děje za zamčenými dveřmi kabiny a jsem těmito zvěstmi zklamán," říká kouč. "Vždycky se najde někdo, kdo nesouhlasí. Pokud však někdo zvýší hlas, mělo by to zůstat uvnitř kabiny."

Autor: Lukáš Pekárek

30x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy