Verón si odchod možná rozmyslí

Veron

10/03/06 - Argentinský veterán připustil, že odloží svůj dlouho avizovaný návrat do vlasti a v Interu zůstane ještě o jeden rok déle. Svůj původní záměr zveřejnil dávno před začátkem sezony. Důvodem byl stesk rodiny po rodné zemi. Juan Sebastian Verón přiznal, že se mu život v Miláně zalíbil.

Pokud by záložník na San Siru zůstal, jistě by potěšil většinu fanoušků nerazzurri. Po jeho odchodu by tým ztratil hráče na důležitém místě. Nový tvůrce hry se zatím nenašel. V médiích se hodně diskutuje o zájmu o Michaela Ballacka, problémem však jsou údajně jeho vysoké finanční požadavky. Německý reprezentant bude v létě volným hráčem, protože mu v Bayernu Mnichov skončí smlouva.

"Můj návrat domů je v tento moment méně pravděpodobný než byl v minulosti," řekl pro rozhlasovou stanici Verón. Podlehl tak zřejmě přemlouváním ze strany svých spoluhráčů, trenéra a majitele klubu Morattiho. "Smlouva mi končí až příští rok a klub chce, abych zůstal." Problémem však může být to, že spoluvlastníkem Veróna je stále Chelsea. Pokud by šel hráč do nějakého argentinského klubu, Chelsea by zřejmě žádnou finanční částku nepožadovala. Co se stane, když zůstane v Interu, ví jen Abramovič.

Autor: Lukáš Pekárek

40x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy