Facchetti: Tým bez charakteru

Prezident

05/04/06 - Zatímco trenér Mancini tým obhajoval, prezident Interu Facchetti nešetřil kritikou a byl vyloženě naštvaný. "Po prvním zápase jsem říkal, že potřebujeme hrát týmově, abychom dokázali postoupit," tvrdí bývalý skvělý hráč nerazzurri. "My jsme ale ukázali, že nemáme žádnou sebedůvěru, charakter a ani odhodlání. Po vyrovnaném prvním poločase jsme vůbec nezareagovali na jejich vedení a riskovali obdržení dalších gólů. Je nepochopitelné, že jsme si vůbec nějaký tlak vypracovali až v posledních pěti minutách. Pokud neexistuje týmový duch, nic nevyhrajete."

Rozčarovaný prezident nechápal lenost svých hvězd, které jen nepatrně dělaly španělské obraně nějaké problémy. "Je to přístup, který mě naštval. Nebyli jsme schopni si vytvořit ani brankovou příležitost. Když už, tak měla přijít jako reakce na gól. Nestalo se ale vůbec nic."

"Nechci jmenovat viníky, ale je normální čekat odpověd na inkasovaný gól. Vešchno, co jsme viděli byla jedna dalekonosná rána a šance Martinse, který byl držen v pokutovém území." Pro fanoušky je to další sezona plná zklamání. "Tým zklamal. Potřebuje odhodlání a chuť nít se za vítězství. Není ale důvod vše, na čem jsme doposud pracovali zahazovat. Musíme si to promyslet s klidnou hlavou."

Autor: Lukáš Pekárek

57x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy