Inter by rád Riquelmeho a Fioreho

26/06/06 - Inter se znovu začal intenzivně zajímat o tvůrce hry Argentinské reprezentace Juana Romana Riquelmeho. Villareallu za něj nabízí 12,3 miliónu liber. Riquelme by se měl stát náhradou za Sebastiana Veróna, který odchází do své vlasti. Paradxoně by tak nahradil stejně jako v reprezentaci stejného hráče. Podle listu Gazzetta dello Sport má hráč ve smlouvě klauzuli, která mu v případě určité přestupové částky dovoluje klub opustit. Villareal má naopak zájem o obránce Marca Materazziho. Klub však o něm prohlásil, že je neprodejný.

Pokud nerazzurri 28-letého tahouna Argentiny získají, budou moct prodat nespokojeného Chilana Davida Pizarra do AS Řím. Za něj by opačným směrem mohl přijít Amantino Mancini. Při systému 4-4-2 by pak v záloze mohli ve středu hrát Riquelme a Cambiasso a na křídlech Figo a Mancini. Pokud by se Roberto Mancini rozhodl pro hru na tři obránce, mohl by v záloze hrát ještě Dejan Stankovič. Na papíře vše vypadá krásně...

Inter se zajímá i o Stefana Fioreho. Valencie ho chce víceméně za každou cenu prodat, takže pokud o něj bude mít Moratti opravdu vážný zájem, má velkou šanci Itala získat.

Podle posledního vyjádření Adriana, chce Brazilec v Interu zůstat a s nikým nejedná.

Autor: Lukáš Pekárek

46x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy