22/11/06 - "Víme, že můžeme vyhrát," tvrdí před duelem se Sportigem Javier Zanetti. V prvním vzájemném duelu jeho tým v Lisabonu prohrál 0-1. Po porážce od Bayernu na vlastním hřišti to chvíli vypadalo na konec v Lize mistrů. Stačily další dva zápasy a vše je jinak. Interu stačí svému soupeři oplatit porážku a na jaře bude v miliónové soutěži pokračovat, bude v osmifinále.
"Nemáme strach," říká kapitán. "Na rozhodující zápas jsme připraveni a věříme si. Svého soupeře respektujeme, ale doufáme, že to pro nás bude velký večer. V Lisabonu jsme hráli špatně, nedokázali jsme využít náš potenciál. Dnes se pokusíme zápas kontrolovat a vstřelit úvodní gól."
Inter se ocitl ve složitém týdnu. Po Sportingu, proti kterému musí uspět, hraje v neděli večer v Palermu. Místní celek je v tabulce Serie A za Interem o tři body druhý. Pokud by se černomodrým podařilo ve šlágru 13.kola vyhrát, utekli by na šest bodů. "Teď se ale musíme koncentrovat na Sporting," říká argentinský obránce, který večer odehraje sté utkání v evropských pohárech. Všechna za Inter, v Evropě za jiný klub ani nehrál.
"Že jsme první a nehrajeme dobře? Na to nechci odpovídat. Jsme na čele tabulky, vyhráli jsme první zápas osmifinále Italského poháru, můžeme se dostat do další fáze Champions League. Prostě jde nám to dobře. S hodnocením bych počkal až na konec sezony."
Zájem o Andréo Onanu je velký, Inter se nebrání
Dilema trenéra Simone Inzaghiho před finále
Ivan Perišič lituje odchodu do Tottenhamu a chce se vrátit
Inter plánuje otevřít na finále LM San Siro a promítat zápas
Inter chce obránce z Realu a Bayernu
Casadei nelituje, že odešel z Interu do Chelsea
Inter si finále Ligy mistrů zahraje zřejmě v černomodrých dresech