Mancini popřel, že by měl vystřídat Mourinha

Mancini

29/01/07 - Kouč fotbalistů Interu Milán Roberto Mancini popřel spekulace, že byl měl v příští sezóně na lavičce londýnské Chelsea vystřídat Josého Mourinha. Italský trenér se ohradil proti zprávě deníku The Sun, který v jehož pátečním vydání citoval jeho údajná slova, že by pro něj angažmá v Chelsea bylo "fantastické".

Nikdy jsem nic takového neřekl a s nikým jsem nemluvil," uvedl dvaačtyřicetiletý Mancini. Inter vede od roku 2004 a má blízko k obhajobě titulu, který v minulé sezoně získal na úkor Juventusu potrestaného za korupci. Navíc je milánský tým ve hře i v osmifinále Ligy mistrů.

Mancini si stěžoval, že jeho výroky o touze působit v anglické Premier League byly vytrženy z kontextu. "Je to přece úplně o něčem jiném, když někdo vytáhne věci, které jsem řekl někdy před dvěma lety. Řekl jsem, že bych chtěl trénovat v Anglii poté, co dokončím svoji práci v Interu," řekl Mancini.

O jeho možném angažmá Chelsea se začalo hovořit poté, co vypluly na povrch spory mezi trenérem Mourinhem a majitelem londýnského klubu Romanem Abramovičem. Chelsea také trpí nesouladem Mourinha a drahé letní posily Andreje Ševčenka, který si prý u Abramoviče na Mourinha stěžoval.

Možnými nástupci Mourinha jsou podle tisku také současný kouč ruské reprezentace Guus Hiddink nebo někdejší trenér anglického národního týmu Sven Göran Eriksson.

Autor: Lukáš Pekárek

153x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy