Inter hraje v sobotu s Livornem

Crespo hrát nemůže

Livorno

02/03/07 (rihy10) - Zítra od 15:00 v rámci 27. kola změří Inter své síly s Livornem. V prvním společném zápase v této sezoně vyhrál tým Roberta Manciniho 4-1, kdy branky Interu vstřelili livornský Pfertzel, Materazzi, Ibra a Cruz.

Livorno je nyní na 12. příčce v lize s 27 body a trenér Arrigoni věří, že se jeho týmu podaří navázat na úspěch Udine a uhraje tak s milánským kolosem nějaký ten bodík. A Livorno by to potřebovalo jako sůl, vždyť z posledních 13 zápasů vyhráli jen jeden!

Inter má na první příčce stále 14 bodový náskok a už v úterý nastoupí ve Valencii k zápasu Ligy Mistrů, z čehož by se dalo usuzovat, že Mancini pošetří proti Livornu síly klíčových hráčů. To ale dost dobře nebude možné, protože Inter sužují zranění a tresty za karty. Určitě nenastoupí Crespo, který se proti Udine vykartoval. Zraněni jsou Cambiasso, Vieira i Adriano. U Adriana není zranění vážné a na Valencii by měl být v pořádku.

Forma týmů v posledních pěti zápasech:

Livorno - P,P,V,R,R

Inter - V,V,V,V,R

Autor: Martin Říha

163x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy