12/08/06  Birra Moretti: Inter na turnaji poslední
27/07/06  Inter prohrál s Monakem na penalty
09/02/05  Inter porazil Steaua Bukurešť
06/09/04  Inter jen remizoval se Spezií
Všechny články
Novinky
01/09/06  Inter se zůčastnil tradičního turnaje TIM. Výsledky jsou zklamáním. Prohrál s AC Milán 1:2. Góly dávali Cruz (19.), bývalý interista Favalli (32.) a Borriello (36.). V druhém pětačtyřicetiminutovém utkání Inter remizoval s Juventusem 1:1, góly dali Del Piero (6.) a Figo (26.). V penaltovém rozstřelu Inter prohrál 3:4. Penalty: Cruz (I), Nedved (J), Adriano nedal (I), Guzman (J), Figo (I), Brindelli nedal (J), Maroufi (I), Zalayeta (J), Marino nedal (I), Del Piero (J). Vítězem turnaje se stalo AC, když porazilo Juventus 3:1.
21/07/06  V 60-ti minutovém tréninkovém zápasu porazilo áčko Interu (Toldo, Andreolli, Cordoba, Samuel, Maxwell, J. Zanetti, Dacourt, Stankovic, Martins a Slavkovski) béčko (Orlandoni, Fautario, Delle Donne, Marino, Semenzato, Montella, Maroufi, Belaid, Choutos, Litteri a Ribas) 4-1. Góly za vítěze dali Slavkovski, Martins a Stankovič 2.
04/07/06  Útočník Ilario Aloe jde hostování do klubu Serie C1 Ravenna. Do stejné ligy ale do klubu San Marino míří hostovat záložník Devis Nossa.
10/10/04  V přátelském zápase porazil v sobotu 9.10. Inter francouzský klub Nice 1:0 brankou van der Meydeho z 55.minuty. Na trávníku stadiónu Municipal du Ray hráli nerazzurri v tomto složení: 12 Fontana, 2 Burdisso, 3 Coco, 4 Marino, 11 Mihajlovic, 5 Pasquale, 6 C.Zanetti, 10 Veron, 7 van der Meyde, 8 Vieri, 9 Rebecchi (Zé Maria 46). Červenou kartu viděl Pasquale.